Podmínky použití

Použitím internetových stránek na doméně www.zdraverecepty.cz vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami:

Pokud není uvedeno jinak, autorská práva k textům, grafice nebo jiným materiálům chráněným autorským právem, které jsou umístěny na stránkách www.zdraverecepty.cz, patří provozovateli stránek, jímž je Michal Grygerek, dále jen „provozovatel“. Jakékoli kopírování obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.

Provozovatel ani poskytovatel hostingu nejsou v žádném případě zodpovědni za přímou, nepřímou, odvozenou nebo jakoukoli jinou újmu způsobenou v souvislosti s použitím nebo nedostupností stránek www.zdraverecepty.cz.

Provozovatel stránek www.zdraverecepty.cz nenese žádnou zodpovědnost a záruky za obsah externích internetových stránek, na něž odkazuje. Zároveň nezaručuje správnost a aktuálnost těchto odkazů.

Obsah webových stránek slouží pouze pro informační účely a nepředstavuje odborné lékařské poradenství. Při řešení zdravotních poruch a nemocí byste měli vždy vyhledat radu kvalifikovaných odborníků. Spoléhání se na všechny údaje uvedené na webových stránkách je výhradně na vaše vlastní riziko.

Shromážděné osobní údaje uživatelů stránek www.zdraverecepty.cz jsou využívány pouze pro interní účely provozovatele.